top of page
Dog Walker at the Park

O nás

 

Jsme kamarádi, které díky našim čtyřnohým parťákům svedl osud dohromady. Bez našich psů Bindi, Bambi a Pepy by nic z toho tady nevzniklo.

„Život se psem je radost, přátelství, ale i povinnosti“

 

Jsme parta nadšenců, kteří sdružují nejen canisterapeuty, ale i lidi, kteří fandí dobré věci. Šíříme osvětu canisterapii a učíme lidi, jak žít se psy. Naším cílem je vzdělávat nejen děti, ale také  dospělé. Učit je poznávat psí život tak, aby byl pro všechny srozumitelný a bezpečný.

pejsci.jpg

 

O bratrství

 

Jsme kamarádi, kteří si vždycky pomáhají, jsou tam, kde je potřeba a nic jim není lhostejné. To je víc než parta lidí, to je bratrstvo.  A navíc jsme všichni milovníci psů, proto psí tlapky nesmí chybět u žádné naší aktivity.

Woman Hugging Dog

 

Náš cíl

 

Často se stává, že lidé neumí adekvátně reagovat na psy, které potkávají v běžném životě. Někteří třeba nevědí, jak kolem psa projít. Ve školách se to neučí a kdo psa nemá, prostě to neví. Mohou nastat i vážnější situace v běžném životě při střetu lidí a psů. Při našich aktivitách vysvětlujeme, proč k nim dochází a jak se jich vyvarovat, či jak se v nich zachovat. Naší činností, osvětou a edukací děláme svět srozumitelnější a bezpečnější.

Boy with Dog

 

Co děláme

 

Učíme děti, jejich rodiče a prarodiče bezpečné interakci mezi nimi a pejsky, protože chceme žít ve veselém a bezpečném světě. Učíme se společně se psy správným pravidlům prostřednictvím her, pohybových aktivit a kreativních činností. Fixujeme tím v dětech návyky správného chování. Díky naší publikaci (Ne) Bezpečný svět Bindi Sue si mohou doma vše zopakovat i se svými rodiči. Organizujeme společná setkávání lidí a psů, ale i lidí bez psů a šíříme osvětu. Jedině tak si společně budeme užívat nejen zábavu, ale i partnerství a psí lásku a péči, kterou nic na světě nenahradí.

Přidejte se k nám

 

Uvítáme nové pomocníky. Hodí se každá ruka, každá tlapka, která má chuť a předpoklady. Hledáme nové canisterapeutické týmy (psovod a pes) a asistenty pro naše programy (mohou být i bez psů). Školení pro zájemce o canisterapii zajistíme.

bottom of page